A tanítók katedrájának tevékenységei (2014/2015-ös tanév, II. félév)

Versenyek:

  • Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny, megyei forduló, február 14.

 

TANULÓ
DÍJ
OSZTÁLY
TANÍTÓ
VÁRADI KÁMEA I. díj IV.C Fábián Anna-Mária/Sebestyén Rozália
GOMBOS BRIGITTA III. díj IV.C Fábián Anna-Mária/Sebestyén Rozália
SZABÓ SÁRA Dicséret IV.B Dózsa Tünde
KUN PÉTER ANDRÁS Dicséret IV.C Fábián Anna-Mária/Sebestyén Rozália
KOVÁCS PANNA Dicséret IV.B Dózsa Tünde
SZABÓ RÓBERT KRISZTIÁN Dicséret IV.C Fábián Anna-Mária/Sebestyén Rozália
GÁL PÉTER I. díj III.D Marthi Szidónia
PAP FRUZSINA II. díj III.B Fábián Kinga
MEZEI HUNOR III. díj III.B Fábián Kinga
VERES RÓBERT EMÁNUEL III. díj III.C Bárdos Margaretta/Bálint Zsófia
STIGAS GEORGIOS Dicséret III.D Marthi Szidónia
KOVÁCS ÁDÁM Dicséret III.D Marthi Szidónia
CSORDÁS HUNOR Dicséret III.A Váradi Julianna
HUNYADI ÁGOTA ESZTER Dicséret III.D Marthi Szidónia
FILEP MÁTYÁS Dicséret III.C Bárdos Margaretta/Bálint Zsófia
DEBRECZENI CSONGOR Dicséret III.A Váradi Julianna
SZÉP KRISZTINA Dicséret III.D Marthi Szidónia
DODE MÁRK Dicséret III.D Marthi Szidónia
BOBOI FÉLIX Dicséret III.A Váradi Julianna

A díjazás képekben.


 

  • Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny, országos szakasz, március 20-22.

TANULÓ
DÍJ
OSZTÁLY
TANÍTÓ
GÁL PÉTER I. díj III.D Marthi Szidónia
PAP FRUZSINA Dicséret III.B Fábián Kinga

Az országos döntő képekben.


 

  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny, megyei forduló, február 20.

TANULÓ
DÍJ
OSZTÁLY
TANÍTÓ
KOÓS DÁVID Dicséret II.A Szováti Erika
VENCZEL AJNA INKE ÉDUA II. díj III.D Marthi Szidónia
GÁL PÉTER III. díj III.D Marthi Szidónia
FILEP MÁTYÁS Dicséret III.C Bárdos Margaretta/Bálint Zsófia
DOBRAI DOMINIK Dicséret III.C Bárdos Margaretta/Bálint Zsófia
KOLUMBÁN ZSOLT Dicséret IV.C Fábián Anna-Mária/Sebestyén Rozália
KUN PÉTER-ANDRÁS Dicséret IV.C Fábián Anna-Mária/Sebestyén Rozália

 

  • A NAGY BUKFENC talajtorna verseny, megyei forduló, február 20.

TANULÓ
DÍJ
OSZTÁLY
TANÍTÓ
SOÓS MÁTÉ I. díj IV.A Bugár Emese

 

  • Fürkész helyesírási verseny, megyei forduló, február 28.

TANULÓ
DÍJ
OSZTÁLY
TANÍTÓ
FINTA JÚLIA- BLANKA-ANTÓNIA Dicséret, 8.helyezés I.B Szabó Éva
SZILÁGYI DÁVID Dicséret, 7.helyezés II.C Kiss Sarolta/Szabó Melinda
TAMÁS ANNA II. díj III.A Váradi Julianna
PAP FRUZSINA Dicséret, 5.helyezés III.B Fábián Kinga
FAZAKAS BOGLÁRKA III. díj IV.B Dózsa Tünde
LOY ERZSÉBET Dicséret, 7.helyezés IV.B Dózsa Tünde

 

  • Mátyás deákversenyt hirdet a legendás csodavárban, mesemondó és mondaverseny csapatban, megyei szakasz, március 6.

TANULÓ
DÍJ
OSZTÁLY
TANÍTÓ
BONÉ ILÁN
KOVÁCS ANDRÁS-ÁRON
LUKÁCS EGON
I. díj II.C Kiss Sarolta/Szabó Melinda
DARVAY IZABELLA
GOMBOS BRIGITTA
JAKAB SZABOLCS
ISTENES RENÁTA
SZÉKELY ANDREA
II. díj IV.C Fábián Anna-Mária/Sebestyén Rozália
FILEP BALÁZS
FILEP MÁTYÁS
TÁRKÁNYI ANNA
VLADÁR EDE
III. díj III.C Bárdos Margaretta/Bálint Zsófia

 

  • Kurutty – Általános Műveltségi Vetélkedő (csapatverseny), körzeti szakasz, március 7.

TANULÓ
DÍJ
OSZTÁLY
TANÍTÓ
WEISZ FRUZSINA 2.helyezés I.B Szabó Éva
HORVÁTH PÉTER 2.helyezés II.B Szabó Edit
MEZEI HUNOR 2.helyezés III.B Fábián Kinga
NÉMETH MIRA 2.helyezés IV.B Dózsa Tünde
TUSONI WILMA 3.helyezés I.A Joikits Klementina
CSÜRÖS INKA 3.helyezés II.A Szováti Erika
GÁL PÉTER 3.helyezés III.D Marthi Szidónia
PÁSZTOR-SZŐKE JANKA 3.helyezés IV.A Bugár Emese

A vetélkedő képekben.


 

  • Aranka György helyesírási verseny, megyei szakasz, március 21.

TANULÓ
DÍJ
OSZTÁLY
TANÍTÓ
VENCZEL AJNA INKE ÉDUA I. díj III.D Marthi Szidónia
RÉMAN ANDREA III. díj III.D Marthi Szidónia
PÁSZTOR-SZŐKE JANKA II. díj IV.A Bugár Emese
BERKECZI ALÍZ III. díj IV.C Fábián Anna-Mária/Sebestyén Rozália
KUN PÉTER-ANDRÁS Dicséret IV.C Fábián Anna-Mária/Sebestyén Rozália
PETŐ ÁGNES Dicséret IV.C Fábián Anna-Mária/Sebestyén Rozália
LOY ERZSÉBET Dicséret IV.B Dózsa Tünde