Az első félévben ösztöndíjra jogosult tanulók névsora

  ELEVI BENEFICIARI DE BURSĂ SEMESTRUL I

  ANUL ȘCOLAR 2018 /2019

 

 

BURSĂ BOALA

Nr.

Nume

Prenume

Clasa

1

Chevul

Renata

Preg.A.

2

Jasko

Anita

I.C.

3

Socaciu -Man

Natalia Maria

I.A.

4

Balazs

Szende – Vivien

II.A.

5

Dozsa

Csilla

II.A.

6

Horst

Emily-Sarolta

III.A.

7

Serestely

Lorand Csaba

III.C.

8

Jasko

Renata

III.C.

9

Mindru

Izabella Fatima

IV.A.

10

Ungur

Szende – Iris

IV.A.

11

Balazs

Rolland – Benjamin

V.A.

12

Horst

David-Alexander-Johannes

V.B.

13

Pall

Csongor- Oszkar

VIII.A.

14

Aradi

Eduard Janos

VIII.A.

15

Dozsa

Orsolya

IX.C.

16

Tököli

Jenő -Richárd

X.B.

 

BURSĂ ORFANI

 

Nr.

Nume

Prenume

Clasa

1

Alakhras

Hamude Edvin

II.C.

2

Laszlo

Leonard-Sandor

III.C.

3

Kovacs

Toni – Francisc

V.A.

4

Ferencz

Noemi

VI.A.

5

Kis

Aletta Anna

VI.A.

6

Kovacs

Anna

VII.A.

7

Ferencz

Emese

VIII.B.

8

Kovacs

Cristina – Larisa

VIII.B.

9

Dengelegi

Izabella

VIII.C.

10

Dengelegi

Marton Bela

VIII.C.

11

Nencov

Deborah Maria

IX.C.

12

Eros

Laszlo Norbert

IX.C.

13

Szekely

Eniko Andrea

IX.C.

14

Vajos

Kriszta Erika

X.A.

15

Mostis

Mark

X.B.

16

Jakab

Adam Gergo

X.C.

17

Pakai

Bothond Elek

XI.A.

18

Kiss

Levente

XI.A.

19

Jakab

Akos Zoltan

XI.B.

20

Kovacs

Zoltan David

XI.B.

21

Albert

Tibor – Sebestyen

XII.C.

22

Tar

Brigitta Izabella

XII.C.

 

 

BURSĂ RURALĂ

 

Nr.

Nume

prenume

Clasa

1

Szabados – Eros

Eva

P.A.

2

Barta

Biborka

P.B.

3

Gábor

Zoltán

P.C.

4

Vanyó

Márta

P.C.

5

Kovacs

Peter

I.B.

6

Laczi Papp

Hanna

I.B.

7

Szabo

Florian

I.B.

8

Vigh

Zalan

I.B.

9

Kovacs

Bella Carmen

I.B.

10

Szados

Hunor

I.B.

11

Gombos

Szilvia Hilda

I.C.

12

Simon

Maya -Viktoria

I.C.

13

Szabados – Eros

Klara

II.A.

14

Deak

Kristof

II.A.

15

Banyai

Iringo – Maria

II.B.

16

Turos

Gergely

II.B.

17

Vigh

Aron

II.B.

18

Gabor

Zita

II.C.

19

Vanyo

Balazs

II.C.

20

Kovacs

Nora

II.C.

21

Szalantai

Erik-Istvan

II.C.

22

Magyarosi

Renáta – Erika

III.B.

23

Porumb

Patricia

III.B.

24

Kovacs

Alex

III.C.

25

Kovacs

Ingrid

IV.A.

26

Szabados -Erős

Rózsa

IV.A.

27

Szabo

Adam Krisztian

IV.C.

28

Kovacs

Dora

V.B.

29

Kiss

Benedek

V.B.

30

Kelemen

Kitti

IV.C.

31

Popa

Hajnalka

IV.C.

32

Szabo

Julia

IV.C.

33

Peto

Dora

IV.C.

34

Tarkanyi

Tamas

IV.C.

35

Abraham

Botond Vasile

IX.A.

36

Boros

Ingrid -Abigel

IX.A.

37

Matyas

Artur Toma

IX.A.

38

Szallos

Reka

IX.A.

39

Deak

Gergo

IX.A.

40

Vincze

Lorand

IX.A.

41

Barra

Dora

IX.B.

42

Kadar

Boglarka

IX.C.

43

Kovacs

Petra Krisztina

IX.C.

44

Laszlo-R

Reka

IX.C.

45

Kemenes

Karina – Kriszta

X.A.

46

Makkai

Andras

X.A.

47

Toth

Krisztina

X.A.

48

Biluska

David -Norbert

X.A.

49

Szabo

Hunor Istvan

X.A.

50

Vaji

Szidonia Franciska

X.C.

51

Tamas

Blanka

XI.A.

52

Szilagyi

Akos

XI.A.

53

Venczel

Szilveszter -Norbert

XI.A.

54

Jakab-Gyik

Sarolta

XI.B.

55

Rad

Vasile Marius

XII.C.

56

Kis

Emese Andrea

XII.C.

 

 

 

BURSĂ DE STUDIU

 

Nr.

Nume

Prenumele

Clasa

1

Boldizsar

Zoltan

VIII.B.

2

Kovacs

David

XI.B.

3

Boldizsar

Levente

XII.A.

4

Gál -Máté

Dorottya

XII.C.

 

 

BURSĂ DE MERIT CU REZULTATE SPECIALE

 

Nr.

Numele

Prenumele

Clasa

1

Beno

Matyas

I.C.

2

Serban

Estella

II.A.

3

Szász

Timea-Beatrisz

III.A.

4

Kelemen

Evelin

III.B.

5

Linczing

Orsolya Dorottya

III.C.

6

Palyi-Kis

Zsófia

III.C.

7

Ruff

Brigitta

IV.A.

8

Kovács

Gergő

IV.A.

9

Siko -Barabasi

Ors -Sandor

IV.C.

10

Tusoni

Wilma

V.A.

11

Ruzsa

Csanad

V.B.

12

Katona

Izabella

V.B.

13

Weis

Fruzsina

V.B.

14

Peterfi

Blanka

V.C.

15

Rancea

Alex – Krisztian

V.C.

16

Nemeth

Mira

VIII.A.

17

Magyary

Dorottya

IX.A.

18

Vincze

Noémi – Mária

IX.A.

19

Adorjani

Tomay

IX.B.

20

Balogh

Efraim

IX.B.

21

Mezei

Daniel

IX.B.

22

Rapolti

Zsolt

IX.B.

23

Kiss

Lorand

IX.B.

24

Csete

Annamaria

IX.B.

25

Tonk

Bence Márton

IX.B.

26

Jakab

Dávid

IX.C.

27

Berger

Nimrod Bence

IX.C.

28

Dózsa

Tamás Róbert

IX.C.

29

Zoványi

Tamás Tibor

IX.C.

30

Fazekas

Mate

IX.C.

31

Beke -Szabo

Bence

X.B.

32

Soos

David

X.B.

33

Sprencz

Robert

X.B.

34

Bobocea

Erik-Alin

XI.A.

35

Biro

Daniel

XI.B.

36

Lupas

 Monika

XI.C.

37

Balazs

Norbert Szilard

XII.A.

38

Szalma -Gyorfi

Zsolt

XII.A.

39

Horvat

Levente

XII.A.

40

Nemeth

Raymond

XII.B.

41

Simon

Adam

XII.B.

 

 

BURSĂ DE MERIT CL. VI – VIII

Nr.crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

1

Báthory Brigitta

VI.A.

2

Marcu Dominik -Andrei

VI.A.

3

Dozsa Réka

VI.A.

4

Mihály Dorottya

VI.A.

5

Zsoldos Áron

VI.A.

6

Bartha Mark

VI.A.

7

Policsek Ivett

VI.A.

8

Csürös Inka

VI.A.

9

Imre Nikolett

VI.A.

10

Veress Mátyás

VI.A.

11

Szabo Orsolya

VI.A.

12

Vincze Attila – Szilárd

VI.A.

13

Koos David -András

VI.A.

14

Soós Robert – László

VI.A.

15

Szabó Márk

VI.A.

16

Geapana Kamilla

VI.A.

17

Terebesi Nándor – László

VI.A.

18

Molnar Andras – Antal

VI.A.

19

Socaciu -Man Dávid -Krisztián

VI.A.

20

Vințe Alissia

VI.A.

21

Dosa Tamás

VI.A.

22

Souca Thomas

VI.A.

23

Moldovan -Laskay Paul

VI.A.

24

Szilágyi Dávid

VI.B.

25

Fekete Timea

VI.B.

26

Molnár Máté

VI.B.

27

Balint Noémi

VI.B.

28

Magyarosi Alexander – András

VI.B.

29

Balázs Debóra

VI.B.

30

Gyurka Hunor – Tamás

VI.B.

31

Horvath Péter

VI.B.

32

Girsik Attila – Csaba

VI.B.

33

Keszler – Nagy Helga

VI.B.

34

Kun Katalin

VI.B.

35

Treznay David

VI.B.

36

Csibi Krisztián

VI.B.

37

Fülöp Péter – Attila

VI.B.

38

Kovács Andras – Aron

VI.B.

39

Teleky Krisztián – Sámuel

VI.B.

40

Bakos Norbert – László

VI.B.

41

Bíró Teréz – Zsuzsanna

VI.B.

42

Zdrobe Tamás

VI.B.

43

Manases Andrea- Kinga

VI.B.

44

Lukács Egon – Sebestyén

VI.B.

45

Nagy Erika – Vivien

VI.B.

46

Pál Norbert -Christian

VI.B.

47

Adi Adelina – Sarolta

VI.B.

48

Orbán Zsombor

VI.B.

49

Szasz Anita

VI.B.

50

Szabo Evelin

VI.B.

51

Denes Izabella – Karin

VII.A.

52

Gheorghe Hanna – Anita

VII.A.

53

Szabo Eszter -Erika

VII.A.

54

Kismihaly Lorand

VII.A.

55

Koos Zsuzsanna

VII.A.

56

Kozak Dora

VII.A.

57

Ramay Anett

VII.A.

58

Fabian Erika- Julia

VII.A.

59

Salamon Robert- Istvan

VII.A.

60

Anca Armin- Peter

VII.A.

61

Bacso Alexandra

VII.A.

62

Tonk Mátyás-Gergő

VII.A.

63

Bereschi Erzsebet – Izabella

VII.A.

64

Sukosd Emese Andrea

VII.A.

65

Laszlo – Csűrbíró Tamás

VII.A.

66

Martonfi Rakhel -Denissza

VII.A.

67

Lazar Alex

VII.A.

68

Venczel Ingrid-Noemi

VII.A.

69

Sukosd Peter

VII.A.

70

Szocacs Aron

VII.A.

71

Reman Andrea

VII.B.

72

Tamas Anna Monika

VII.B.

73

Bazso – Dombi Timea

VII.B.

74

Jakab – Gyik Dorottya

VII.B.

75

Venczel Ajna – Inke – Edua

VII.B.

76

Hunyadi Ágota Eszter

VII.B.

77

Gal Peter

VII.B.

78

Palko Kondrat – Adam

VII.B.

79

Iuhos Helga – Bernadett

VII.B.

80

Mathe Vanessa – Helga

VII.B.

81

Csordas Hunor

VII.B.

82

Vajas Edina

VII.B.

83

Stigas Georgios

VII.B.

84

Salanki Anna

VII.B.

85

Debreczeni Csongor

VII.B.

86

Kovacs Adam

VII.B.

87

Szep Krisztina – Monika

VII.B.

88

Toth – Verestoi Hanna

VII.B.

89

Ciotlaus Erik

VII.B.

90

Debreczeni Karola

VII.B.

91

Iakab -Pista Nora

VII.B.

92

Dode Mark

VII.B.

93

Mikola Zoltan – Aron

VII.B.

94

Roman Janos

VII.B.

95

Linczing Noemi Polixena

VII.B.

96

Santa Henrietta

VII.B.

97

Gergely Bernadett

VII.B.

98

Locse Mark-Zoltan

VII.B.

99

Beke – Szabo Hanna

VII.C.

100

Vladar Ede

VII.C.

101

Zagoni Matyas – Elemer

VII.C.

102

Pap Fruzsina

VII.C.

103

Albert – Ferenczy Dora

VII.C.

104

Dulf David Ferenc

VII.C.

105

Dobrai Dominik

VII.C.

106

Jakab Anna – Dorottya

VII.C.

107

Bandi Reka

VII.C.

108

Biro Hanga

VII.C.

109

Kis Anna Marta

VII.C.

110

Tatar Noemi

VII.C.

111

Neda Zsofia

VII.C.

112

Fabian Botond – Nobert

VII.C.

113

Filep Matyas

VII.C.

114

Hideg Mark- Alex

VII.C.

115

Pulbere Victor

VII.C.

116

Szabo Tamas – Roland

VII.C.

117

Filep Balazs

VII.C.

118

Kurko – Fabian Magor

VII.C.

119

Racz Petra – Lilla

VII.C.

120

Urkan David Krisztian

VII.C.

121

Puskas Csaba

VII.C.

122

Bartok Hunor – Kristof

VII.C.

123

Mezei Hunor

VII.C.

124

Tárkányi Anna

VII.C.

125

Gozner Balazs Erik

VII.C.

126

Veres Róbert Emanuel

VII.C.

127

Gyorkos Aron

VII.C.

128

Fazakas Boglárka

VIII.A.

129

Dombi Renata

VIII.A.

130

Vizsnyai Ferencz Botond

VIII.A.

131

Ambrus Reka

VIII.A.

132

Loi Erzsebet Roza

VIII.A.

133

Csonka Aletta Lea

VIII.A.

134

Szabo Sara

VIII.A.

135

Kovacs Panna Kata

VIII.A.

136

Iszlai Bence Barna Attila

VIII.A.

137

Oriold Aron Bence

VIII.A.

138

Rapolti Eszter

VIII.A.

139

Kis Vilmos Patrik

VIII.A.

140

Olteanu Tibor

VIII.A.

141

Fulop Lorand

VIII.A.

142

Paszkany Timea Klaudia

VIII.A.

143

Barabas – Bunea Alessia Francesca

VIII.A.

144

Irsay Edina

VIII.A.

145

Papai Zoltan Alpar

VIII.A.

146

Bathory Beatrice

VIII.A.

147

Tamas Adrienne Bernadett

VIII.A.

148

Csillag Csongor

VIII.A.

149

Simon Attila

VIII.A.

150

Fabian Peter

VIII.B.

151

Soos Mate

VIII.B.

152

Csegezi Henrietta

VIII.B.

153

Pasztor – Szoke Janka

VIII.B.

154

Balazs -Malmos Johanna Vivien

VIII.B.

155

Peter Nandor

VIII.B.

156

Banffy Timea

VIII.B.

157

Iozsa Rebeca

VIII.B.

158

Zsigmond – Jurj Mark

VIII.B.

159

Soos Lorand

VIII.B.

160

Astalis Krisztian

VIII.B.

161

Boldizsar Zoltan

VIII.B.

162

Buzogany Apor Botond

VIII.B.

163

Simon Zsuzsanna

VIII.B.

164

Tobias Anett – Ingrid

VIII.B.

165

Policsek Roland

VIII.B.

166

Acs Ines

VIII.B.

167

Marton Stefania

VIII.B.

168

Gaspar Romeo

VIII.B.

169

Peto Agnes

VIII.C.

170

Berkeczi Aliz

VIII.C.

171

Gombos Brigitta Anett

VIII.C.

172

Istenes Renata

VIII.C.

173

Kolumban Zsolt

VIII.C.

174

Demeter Henrietta Mercedesz

VIII.C.

175

Egry Timea

VIII.C.

176

Varadi Kamea

VIII.C.

177

Kun Peter Andras

VIII.C.

178

Vincze Brigitta

VIII.C.

179

Szekely Andrea Sidonia

VIII.C.

180

Simon Emoke

VIII.C.

181

Varga Alexia

VIII.C.

182

Hahn Timea Orsolya

VIII.C.

183

Iakab Szabolcs

VIII.C.

184

Kovacs Mark Gergo

VIII.C.

185

Szocs Leo

VIII.C.

186

Kovacs Zoltan

VIII.C.

 

 

 

BURSĂ DE MERIT X – XII

 

Nr.crt

Numele şi prenumele elevului

Clasa

1

Iasko Ingrid

X.A.

2

Gal Jesica Claudia

X.A.

3

Lukacs Anna Vivien

X.A.

4

Barabas Biborka

X.B.

5

Szabó Lóránd

X.B.

6

Bugár Anna

X.B.

7

Orbán Emese – Enikő

X.B.

8

Bálint Orsolya

X.B.

9

Fábián Dávid -László

X.B.

10

Lupescu Zsófia -Kata

X.B.

11

Torok – Pali Tamas -Lajos

X.B.

12

Gál – Sémer Bálint

X.B.

13

Nagy Gellért

X.B.

14

Bánffy Zsófia

X.B.

15

Marița – Thuri Anna

X.B.

16

Kovacs Kata

X.B.

17

Lőrinczi Réka

X.B.

18

Kovacs Emese

X.B.

19

Gál Timea

X.B.

20

Mátó – Székely Tamara

X.B.

21

Onișor Aron – Cristian

X.B.

22

Kallo Vilmos

X.B.

23

Bala Botond

X.B.

24

Kis Márk -Csaba

X.B.

25

Nyitrai Szidónia

X.B.

26

Biro Matyas Peter

X.B.

27

Benő Tamás

X.C.

28

Both Zsófia -Hanna

X.C.

29

Deak Friderika

X.C.

30

Dimen Zalan

X.C.

31

Nagy Ágnes

X.C.

32

Szalontay Hanna- Virag

X.C.

33

Kiraly Zsuzsanna – Nora

X.C.

34

Szoke Botond

X.C.

35

Fabian Timea Nikolett

X.C.

36

Kelemen Edward – Norbert

X.C.

37

Horvath Csinszka

X.C.

38

Kelemen Györk

X.C.

39

Gozner Ingrid – Fanni

X.C.

40

Gyorfi Zsofia – Dorottya

X.C.

41

Hegyesi -Vinkovits Tamas

X.C.

42

Iernilă – Virág Roland

X.C.

43

Gal Botond

X.C.

44

Pusztai Hanga – Dorottya

X.C.

45

Szabo Mark Peter

X.C.

46

Salánki Éva – Náni

X.C.

47

Krasznai Noémi Ilona

X.C.

48

Tamás – András Zsófia

X.C.

49

Iszlatyi Kinga – Franciska

X.C.

50

Komaromi Henrietta

X.C.

51

Nagy Anna

X.C.

52

Borbely Arpad – Zoltan

XI.A.

53

Fustos Nikolett

XI.A.

54

Csordas Norbert Attila

XI.A.

55

Veres Noemi

XI.B.

56

Zagoni Kata

XI.B.

57

Simon Katalin

XI.B.

58

Kis Brigitta

XI.B.

59

Fazekas Gergo

XI.B.

60

Pandi Aliz

XI.B.

61

Mudure Evelin

XI.B.

62

Kovacs Brigitta

XI.B.

63

Kovacs David

XI.B.

64

Gere Andor

XI.B.

65

Fekete – Pali Pista Balazs

XI.B.

66

Csoregi Norbert

XI.B.

67

Mate Bence

XI.B.

68

Mate Arianna -Viktória

XI.B.

69

Ambrus Anna

XI.B.

70

Pulbere David

XI.B.

71

Berkeczi Aron

XI.B.

72

Szasz Edina Adrienn

XI.B.

73

Torok – Vistai Aron

XI.B.

74

Istvanfi Szabolcs Mihály

XI.B.

75

Lazar Emanuel

XI.B.

76

Sallai Márk

XI.B.

77

Palko Timea Teodora

XI.C.

78

Bartok Hanna Boglar

XI.C.

79

Gere Edit

XI.C.

80

Albert Nagy Henrietta

XI.C.

81

Nagy Katalin

XI.C.

82

Dezso Henrietta

XI.C.

83

Kaban Cristian

XI.C.

84

Dode Ingrid

XI.C.

85

Horvat Kinga

XI.C.

86

Bara Szilvia Reka

XI.C.

87

Kali Zsofia

XI.C.

88

Nyitrai Kamilla

XI.C.

89

Szabo Szilard

XI.C.

90

Bartus Mate

XI.C.

91

Szekely Csaba

XI.C.

92

Vas Attila

XI.C.

93

Szilagyi Orsolya Panni

XI.C.

94

Sukosd Mate

XI.C.

95

Drig Eduard

XI.C.

96

Jakab Roland

XI.C.

97

Sava Renata

XI.C.

98

Szikszai Csongor

XI.C.

99

Urkán Péter Alex

XI.C.

100

Bagameri Nora

XII.A.

101

Balazs Edina

XII.A.

102

Bazso Dombi Csenge

XII.A.

103

Boldizsar Levente

XII.A.

104

Pusztai Gergely

XII.A.

105

Csibi Vivien

XII.A.

106

Iozsa Krisztina

XII.A.

107

Lorincz Agota Szidonia

XII.A.

108

Kolcsar Krisztina -Julia

XII.A.

109

Jakab Norbert

XII.A.

110

Benedek Kristof Andras

XII.A.

111

Kovács Dávid

XII.A.

112

Pap Karoly Robert

XII.A.

113

Reman Hanna Ingrid

XII.A.

114

Treznay Antonia

XII.A.

115

Babtan -Varga Anna-Teodora

XII.B.

116

Virag Timea Vanda

XII.B.

117

Csete Timea Eva

XII.B.

18

Holgyes Orsolya Dorottya

XII.B.

119

Kiss Agnes Teodora

XII.B.

120

Borbely Eszter Laura

XII.B.

121

Fustos Ferenc

XII.B.

122

Boboi Robert

XII.B.

123

Knobloch – Esztergar Peter

XII.B.

124

Szasz Lilla Emese

XII.B.

125

Lorincz Zsolt

XII.B.

126

Toth Naomi Andrea

XII.B.

127

Pakai Botond

XII.B.

128

Bodor Boglarka

XII.B.

129

Pentek Botond

XII.B.

130

Bartha Dorottya Bernadette

XII.B.

131

Zsigmond Laszlo

XII.B.

132

Kiss Peter Robert

XII.B.

133

Krasznai Gyork Attila

XII.B.

134

Kolumban Zoltan Csaba

XII.B.

135

Felhazi Zoltan

XII.B.

136

Csurka Monlár Hanna

XII.B.

137

Iszlai Mátyás – Jenő

XII.B.

138

Martonos Magor Tamas

XII.B.

139

Szabó László Zsolt

XII.B.

140

Biro Bence

XII.B.

141

Dorogi Zoltan – Robert

XII.B.

142

Willing Boglarka

XII.C.

143

Acs Petra

XII.C.

144

Bagy – Balog Beatrix

XII.C.

145

Gyorgy Akos

XII.C.

146

Dioszegi Rita Beata

XII.C.

147

Gal – Mate Dorottya

XII.C.

148

Kiss -Szabo Regina Erzsebet

XII.C.

149

Torok Szabolcs

XII.C.

150

Toth Henrietta Beatrix

XII.C.

151

Bodor Johanna Marta

XII.C.

152

Szasz – Csontos Kriszta Orsolya

XII.C.

153

Stepanov Stefania Renata

XII.C.

154

Foldvari Izabella – Judith

XII.C.

155

Kerekes Levente -István

XII.C.

 

 

BURSĂ PERFORMANȚĂ

 

Nr.

Nume

Prenume

Clasa

1

Marton

Ágnes

IV.A.

2

Bibza

Boldizsar

IV.C.

3

Gyorkos-Manyi

Roland

IV.C.

4

Keszler-Nagy

Roland

IV.C.

5

Szucs

Botond

IV.C.

6

Albert

Matyas -Gyorgy

VI.B.

7

Szikszai

Balazs

V.B.

8

Tamas

Zsofia

V.B.

9

Mezei

Melitta Blanka

VII.C.

10

Bonta

Renata -Britta

IX.B.

11

Nagy

Eszter

IX.B.

12

Sogor

Bence

X.B.

13

Karda

Brigitta

XI.B.

14

Dulf

Evelin Henrietta

XI.B.

15

Fazakas

Borbala

XII.B.

16

Katona

Hunor

XII.B.

 

 

 

DIRECTOR,               CONTABIL ȘEF,                     Întocmit,

 Prof. Timár Ágnes           Matei Carmen                Borka Tünde