Az elemi osztályok versenyeredményei (2015/2016-os tanév)

  • Az üveghegyen túl megyei népmesemondó verseny, 2015. október 17.

TANULÓ DÍJ OSZTÁLY TANÍTÓ
Sikó-Barabási Örs I. díj I.C Bartha Magda/Kovács Ildikó
Bibza Boldizsár III. díj I.C Bartha Magda/Kovács Ildikó
Horváth-Bunea Aletta III. díj I.A Sălăjan Mária
Mihály Emma dicséret I.A Sălăjan Mária
Pető Dóra II. díj II.C Kiss Enikő/Tóth Márta
Rancea Alex-Krisztián II. díj II.C Kiss Enikő/Tóth Márta
Késmárki Eszter dicséret II.B Szabó Éva
Tusoni Wilma dicséret II.A Joikits Klementina
Péterfi Blanka dicséret II. C Kiss Enikő/Tóth Márta
Dosa Tamás III. díj III.B Biró Tünde
Balázs Debóra dicséret III.C Kiss Sarolta/Vigh Melinda
Tárkányi Anna III. díj IV.C Bárdos Margaretta/Bálint Zsófia

  • Őszirózsa Népdalvetélkedő, megyei forduló, 2015. október 9.

TANULÓ DÍJ OSZTÁLY TANÍTÓ
Koós Zsuzsanna I. díj IV.D Marthi Szidónia
Hunyadi Ágota Eszter III. díj IV.D Marthi Szidónia

  • Bolyai János körzeti matematika csapatverseny, 2015. október 16.

TANULÓ DÍJ OSZTÁLY TANÍTÓ
Horváth Péter II.helyezés III.B Biró Tünde
Girsik Attila      
Magyarosi Alex      
Socaciu Man Dávid      
Lukács Egon Sebestyén VI.helyezés III.C Kiss Sarolta/Vigh Melinda
Bálint Noémi      
Balázs Debóra      
Szabó Abigél      
Hunyadi Ágota I.helyezés IV.D Marthi Szidónia
Koós Zsuzsanna      
Réman Andrea      
Szép Krisztina      
Dode Márk IV.helyezés IV.D Marthi Szidónia
Kovács Ádám   IV.D Marthi Szidónia
Dulf Dávid   IV.B Fábián Kinga
Zágoni Mátyás   IV.B Fábián Kinga
Dobrai Dominik VI.helyezés IV.C Bárdos Margaretta/Bálint Zsófia
Filep Mátyás      
Veres Róbert      
Vladár Ede    

  • Most szólj, rigó! megyei szavalóverseny, 2015. november 20.

TANULÓ DÍJ OSZTÁLY TANÍTÓ
Ruff Brigitta Napsugár különdíj I.A Sălăjan Mária
Sikó Barabási Örs I. díj I.C Bartha Magda/Kovács Ildikó
Weisz Fruzsina I. díj II.B Szabó Éva
Rancea Alex Krisztián dicséret II. C Kiss Enikő/Tóth Márta

  • Aranytoll országos meseíró verseny, 2015. november 20-21., Nagyvárad

TANULÓ DÍJ OSZTÁLY TANÍTÓ
Hunyadi Ágota dicséret és Napsugár különdíj IV.D Marthi Szidónia

  • Kolozsvár madarai, a Madártani Egyesület által szervezett megyei rajzverseny, 2015. december 6. (Képek)

TANULÓ DÍJ OSZTÁLY TANÍTÓ
Pásztor-Szőke Bíborka dicséret I.A Sălăjan Mária
Ruff Brigitta dicséret I.A Sălăjan Mária
Tamás Zsófia I. díj II.B Szabó Éva
Bacsó Nickol II. díj II. C Kiss Enikő/Tóth Márta
Kiss Benedek dicséret II.B Szabó Éva
Weisz Fruzsina dicséret II.B Szabó Éva

 
 
 

  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny, megyei forduló, február 19.

TANULÓ DÍJ OSZTÁLY TANÍTÓ
Szántó Ábel II. díj II.B Szabó Éva
Weisz Fruzsina III. díj II.B Szabó Éva
Rancea Alex Krisztián dicséret II.C Kiss Enikő/Tóth Márta
Szikszai Balázs dicséret II.B Szabó Éva
Marcu Dominik dicséret III.A Szováti Erika
Magyarosi Alexander dicséret III.B Biró Tünde
Filep Mátyás I. díj IV.C Bárdos Margaretta/Bálint Zsófia
Bazsó Dombi Tímea III. díj IV.A Váradi Julianna
Gál Péter dicséret IV.D Marthi Szidónia

  • Brenyó Mihály Pontszerző Matematikaverseny, megyei forduló, február 27.

TANULÓ DÍJ OSZTÁLY TANÍTÓ
Marcu Dominik dicséret III.A Szováti Erika
Molnár Máté dicséret III.C Kiss Sarolta/Vigh Melinda
Szilágyi Dávid dicséret III.C Kiss Sarolta/Vigh Melinda
Dobrai Dominik I. díj IV.C Bárdos Margaretta/Bálint Zsófia
Pap Fruzsina II. díj IV.B Fábián Kinga
Veres Róbert III. díj IV.C Bárdos Margaretta/Bálint Zsófia
Gál Péter dicséret IV.D Marthi Szidónia
Mezei Hunor dicséret IV.B Fábián Kinga
Szép Krisztina dicséret IV.D Marthi Szidónia
Filep Mátyás dicséret IV.C Bárdos Margaretta/Bálint Zsófia
Puskás Csaba dicséret IV.B Fábián Kinga
Dulf Dávid dicséret IV.B Fábián Kinga
Urkán Dávid Krisztián dicséret IV.B Fábián Kinga
Hunyadi Ágota dicséret IV.D Marthi Szidónia

 
 
 

  • Mátyás deákversenyt hirdet a legendás csodavárban, mesemondó- és mondaverseny csapatban ill.egyénileg, megyei szakasz, február 26.

TANULÓ DÍJ OSZTÁLY TANÍTÓ
Horváth-Bunea Aletta,
Szabados Erős Rózsa,
Szabó Tímea
III. díj I.A Sălăjan Mária
Sikó-Barabási Örs Sándor I. díj I.C Bartha Magda/Kovács Ildikó
Tamás Katalin Napsugár különdíj I.C Bartha Magda/Kovács Ildikó
Bibza Boldizsár III. díj I.C Bartha Magda/Kovács Ildikó
Boné Ilán,
Kovács András Áron,
Lukács Egon Sebestyén
I. díj III.C Kiss Réka Sarolta/Vigh Melinda

  • Kányádi Sándor megyei szavalóverseny, március 19.

TANULÓ DÍJ OSZTÁLY TANÍTÓ
Sikó-Barabási Örs Sándor I. díj I.C Bartha Magda/Kovács Ildikó

  • Kányádi Sándor országos szavalóverseny, május 6-8.

TANULÓ DÍJ OSZTÁLY TANÍTÓ
Sikó-Barabási Örs Sándor Külündíj I.C Bartha Magda/Kovács Ildikó

  • A BÁBSZÍNHÁZI VILÁGNAP alkalmával a kolozsvári Puck Bábszínház által hirdetett rajzverseny, március 21.

TANULÓ DÍJ OSZTÁLY TANÍTÓ
Koós Noémi Evelin II. díj I.A Sălăjan Mária
Ruff Brigitta II. díj I.A Sălăjan Mária
Molnár Máté I. díj III.C Kiss Réka Sarolta/Vigh Melinda
Csibi Krisztián II. díj III.C Kiss Réka Sarolta/Vigh Melinda
Boné Ilán Eredetiség díj III.C Kiss Réka Sarolta/Vigh Melinda
Keszler Nagy Helga Eredetiség díj III.C Kiss Réka Sarolta/Vigh Melinda
Kutasi Áron Csaba Eredetiség díj III.C Kiss Réka Sarolta/Vigh Melinda

  • Vidám Versek Versmondó Versenye, megyei szakasz, március 31.

TANULÓ DÍJ OSZTÁLY TANÍTÓ
Bibza Boldizsár I. díj I. C Bartha Magda/Kovács Ildikó
Ruff Brigitta III. díj I. A Sălăjan Mária

  • Vidám Versek Versmondó Versenye, országos szakasz, április 15-17.

TANULÓ DÍJ OSZTÁLY TANÍTÓ
Bibza Boldizsár dicseret I. C Bartha Magda/Kovács Ildikó

  • Kurutty – Általános Műveltségi Vetélkedő(csapatverseny), megyei szakasz, április 23.

TANULÓ DÍJ OSZTÁLY TANÍTÓ
Márton Ágnes 1.helyezés I. A Sălăjan Mária
Weisz Fruzsina 1.helyezés II.B Szabó Éva
Marcu Dominik 1.helyezés III.A Szováti Erika
Dode Márk 1.helyezés IV.D Marthi Szidónia, Istvánfi Ibolya

  • Kurutty – Általános Műveltségi Vetélkedő(csapatverseny), országos szakasz, május 20-22., Nagyvárad

TANULÓ DÍJ OSZTÁLY TANÍTÓ
Márton Ágnes I. díj I. A Sălăjan Mária
Weisz Fruzsina I. díj II.B Szabó Éva
Marcu Dominik I. díj III.A Szováti Erika
Dode Márk I. díj IV.D Marthi Szidónia, Istvánfi Ibolya


 
 
 

  • Öttusa Sportvetélkedő, csapatverseny, megyei szakasz, május

TANULÓ DÍJ OSZTÁLY TANÍTÓ/SZAKOKTATÓ
Koós Dávid 1.helyezés III.A Szováti Erika/Pop Hajnalka, Balla Béla
Soós Róbert 1.helyezés III.A Szováti Erika/Pop Hajnalka, Balla Béla
Zsoldos Áron 1.helyezés III.A Szováti Erika/Pop Hajnalka, Balla Béla
Girsik Attila 1.helyezés III.B Biró Tünde/Mihály Béla

  • Öttusa Sportvetélkedő, csapatverseny, országos szakasz, június 10-11., Sepsiszentgyörgy

TANULÓ DÍJ OSZTÁLY TANÍTÓ/SZAKOKTATÓ
Koós Dávid 1.helyezés III.A Szováti Erika/Pop Hajnalka,Balla Béla
Soós Róbert 1.helyezés III.A Szováti Erika/Pop Hajnalka, Balla Béla
Zsoldos Áron 1.helyezés III.A Szováti Erika/Pop Hajnalka, Balla Béla
Girsik Attila 1.helyezés III.B Biró Tünde/Mihály Béla

  • Jedlik Ányos Fizikaverseny, országos döntő, 2016. április, Nyíregyháza

TANULÓ DÍJ OSZTÁLY TANÍTÓ
Gyurka Hunor 5.helyezés, dicséret III.B Biró Tünde
Biró Teréz Zsuzsanna 6.helyezés, dicséret III.B Biró Tünde

  • „Mátyás király udvarában jártam” – rajzpályázat, megyei szakasz, február 23.

TANULÓ DÍJ OSZTÁLY TANÍTÓ
Weisz Fruzsina I. díj II.B Szabó Éva
Koós Noémi Evelyn III. díj I.A Sălăjan Mária
Kovács Eszter III. díj II.C Kiss Enikő/Tóth Márta

  • „Édesanyám szeme”, vers-, dal- és prózamondó verseny, megyei szakasz, május 9.

TANULÓ DÍJ OSZTÁLY TANÍTÓ
Enyedi Brigitta I. díj, vers kategória II.B Szabó Éva
Ruzsa Csanád II. díj, vers kategória II.B Szabó Éva
Késmárki Eszter III. díj, vers kategória II.B Szabó Éva
Finta Júlia III. díj, ének kategória II.B Szabó Éva

  • Aranka György helyesírási verseny, megyei szakasz, április 16.

TANULÓ DÍJ OSZTÁLY TANÍTÓ
Bazsó-Dombi Tímea dicséret IV.A Váradi Julianna
Kis Anna Márta dicséret IV.B Fábián Kinga
Venczel Ajna Inke Édua II. díj IV.D Marthi Szidónia, Istvánfi Ibolya
Réman Andrea II. díj IV.D Marthi Szidónia, Istvánfi Ibolya

  • Marosvásárhelyi Főegyházmegyei Kreativitás vetélkedő, fotó kategória

TANULÓ DÍJ OSZTÁLY TANÍTÓ
Biró Teréz Zsuzsanna dicséret III.B Biró Tünde

  • Számok szárnyán, levelezői országos vetélkedő, október-március

TANULÓ DÍJ OSZTÁLY TANÍTÓ
Albert-Ferenczy Lilla I. díj, aranyérem I.A Sălăjan Mária
Bíró Andor I. díj, aranyérem I.A Sălăjan Mária
Csóka Bernadett I. díj, aranyérem I.A Sălăjan Mária
Késmárki Ákos I. díj, aranyérem I.A Sălăjan Mária
Kiss Anna I. díj, aranyérem I.A Sălăjan Mária
Kovács Gergő I. díj, aranyérem I.A Sălăjan Mária
Kovács Ingrid I. díj, aranyérem I.A Sălăjan Mária
Márton Ágnes I. díj, aranyérem I.A Sălăjan Mária
Mihály Emma I. díj, aranyérem I.A Sălăjan Mária
Mândru Izabella- Fatima I. díj, aranyérem I.A Sălăjan Mária
Nagy Márton- Gergő I. díj, aranyérem I.A Sălăjan Mária
Oţel Dávid-Erik I. díj, aranyérem I.A Sălăjan Mária
Precub Maya- Tímea I. díj, aranyérem I.A Sălăjan Mária
Ruff Brigitta I. díj, aranyérem I.A Sălăjan Mária
Szabados-Erős Rózsa I. díj, aranyérem I.A Sălăjan Mária
Ungur Szende I. díj, aranyérem I.A Sălăjan Mária
Koós Noémi Evelin II. díj, ezüstérem I.A Sălăjan Mária
Enyedi Brigitta I. díj, aranyérem II.B Szabó Éva
Tamás Anita I. díj, aranyérem II.B Szabó Éva
Ruzsa Csanád I. díj, aranyérem II.B Szabó Éva
Katona Izabella I. díj, aranyérem II.B Szabó Éva
Tamás Zsófia I. díj, aranyérem II.B Szabó Éva
Berger Ármin Vince I. díj, aranyérem II.B Szabó Éva
Maksay Tímea I. díj, aranyérem II.B Szabó Éva
Horváth Hanna I. díj, aranyérem II.B Szabó Éva
Késmárki Eszter I. díj, aranyérem II.B Szabó Éva
Kispál Róbert Roland I. díj, aranyérem II.B Szabó Éva
Kiss Benedek II. díj, ezüstérem II.B Szabó Éva
Beke – Szabó Hanna I. díj, aranyérem IV.B Fábián Kinga
Mezei Hunor II. díj, ezüstérem IV.B Fábián Kinga

  • Szelek szárnyán, levelezői országos vetélkedő, október-március

TANULÓ DÍJ OSZTÁLY TANÍTÓ
Kiss Benedek I. díj, aranyérem II.B Szabó Éva
Késmárki Eszter I. díj, aranyérem II.B Szabó Éva
Ruzsa Csanád I. díj, aranyérem II.B Szabó Éva
Enyedi Brigitta II. díj, ezüstérem II.B Szabó Éva
Mezei Hunor I. díj, aranyérem IV.B Fábián Kinga
Bíró Hanga I. díj, aranyérem IV.B Fábián Kinga
Dulf Dávid Ferenc II. díj, ezüstérem IV.B Fábián Kinga
Kis Anna Márta II. díj, ezüstérem IV.B Fábián Kinga

  • Mesék szárnyán, levelezői országos vetélkedő, október-március

TANULÓ DÍJ OSZTÁLY TANÍTÓ
Szabó Júlia I. díj, aranyérem II.C Kiss Enikő/Tóth Márta
Katona Izabella I. díj, aranyérem II.B Szabó Éva
Ruzsa Csanád II. díj, ezüstérem II.B Szabó Éva
Kispál Róbert Roland II. díj, ezüstérem II.B Szabó Éva
Tamás Anita II. díj, ezüstérem II.B Szabó Éva
Késmárki Eszter II. díj, ezüstérem II.B Szabó Éva
Gyurka Hunor-Tamás I. díj, aranyérem III.B Biró Tünde
Bazsó-Dombi Tímea I. díj, aranyérem IV.A Váradi Julianna
Palkó Kondrát Ádám I. díj, aranyérem IV.A Váradi Julianna
Csordás Hunor II. díj, ezüstérem IV.A Váradi Julianna
Sükösd Péter I. díj, aranyérem IV.B Fábián Kinga
Dulf Dávid Ferenc II. díj, ezüstérem IV.B Fábián Kinga
Beke-Szabó Hanna II. díj, ezüstérem IV.B Fábián Kinga
Koós Zsuzsanna II. díj, ezüstérem IV.D Marthi Szidónia

  • Szavak szárnyán, levelezői országos vetélkedő, október-március

TANULÓ DÍJ OSZTÁLY TANÍTÓ
Bíró Andor I. díj, aranyérem I.A Sălăjan Mária
Nagy-Márton Gergő I. díj, aranyérem I.A Sălăjan Mária
Néda Dávid I. díj, aranyérem I.A Sălăjan Mária
Ruff Brigitta I. díj, aranyérem I.A Sălăjan Mária
Szabados-Erős Rózsa I. díj, aranyérem I.A Sălăjan Mária
Enyedi Brigitta I. díj, aranyérem II.B Szabó Éva
Tamás Zsófia I. díj, aranyérem II.B Szabó Éva
Ruzsa Csanád I. díj, aranyérem II.B Szabó Éva
Kispál Róbert Roland I. díj, aranyérem II.B Szabó Éva
Maksay Tímea II. díj, ezüstérem II.B Szabó Éva
Késmárki Eszter II. díj, ezüstérem II.B Szabó Éva
Szabó Júlia I. díj, aranyérem II.C Kiss Enikő/Tóth Márta
Albert-Ferenczy Dóra II. díj, ezüstérem IV.B Fábián Kinga